Prosecco do žíly

próza

Je opravdu velmi málo věcí, o kterých řeknu, že je nesnáším. Jedna z nich jsou první setkání. Vztahy jsou pro mě poměrně komplikovaná záležitost, skoro bych řekla, že je neumím. Snažím se být milá a ochotná a vždycky se to nějak nepovede. Dlouhodobě mě v podstatě nikdo nesnese a já nesnesu také o nic více je. Což je poměrně překvapivé, protože jsem extrovert a bavič a ráda jsem středem pozornosti. Tahle kniha je o tom, jak reálně vypadají rande z Tinderu. Jaké to je, když vám na rande na slepo přijde stalker, sukničkář a nebo váš šéf? Tuhle knihu potřebujete vy, vaše kamarádka po rozchodu a celý svět!

Ilustrace: Denisa Klimentová

Počet stran: 64
Formát: 145 x 205 mm
Vazba: vázaná
Tisk: plnobarevný

Autor

Nika Mišjaková

Nika Mišjaková

Zdravím, jmenuji se Nika a je mi 30. Nejsem zatím alkoholička, ale co není může být. Mám za sebou několik turbulentních let, kdy jsem dostávala ve vztazích pořádně na frak... a tak jsem se rozhodla o tom napsat knížku. Je to tragikomický pohled na seznamování po třicítce, s jojo effektem a spoustou vypitého vína. Moje kniha se jmenuje Prosecco do žíly.

Nemám s psaním knih zkušenost, je to moje prvotina. Právě proto jsem tady na Pointě. Někdy jsem jako kulomet, mám toho na srdci tolik, že mě není možné zastavit. Vždycky jsem něco ráda psala, ale chyběla mi disciplína k dokončení nějaké knížky. Většinou jsem skončila u třetí kapitoly autorským vyhořením. Pak jsem začala psát statusy na facebook a přestala toužit po knížce. Naštěstí mě to psaní na facebook pomalu přestává bavit.

Pro ilustrace jsem si vybrala skvělou Denisu Klimentovou, jejíž ilustrace miluji a chci je v knížce mít. Od prvního návrhu mě její ilustrace vystihují a baví mě naše propojení. Slibuji, že její ilustrace budou šlehačka na můj sarkastický ovocný pohár.

Vybráno 9 191 z 75 000 Kč

Zbývá 24 dní, 12 hodin a 34 minut

Přispělo 39 lidí


Datum vydání
1. 5. 2019
Chci koupit
Ukázka z knihy
Příloha
Číst ukázku PDF, 339.7 kB
Příloha
Číst ukázku PDF, 168.95 kB
Příloha
Číst ukázku PNG, 7.17 MB
Vyberte si odměnu za váš příspěvek
Příspěvek na první rande

Na gentlemana už skoro nenarazíte. Nevíte jestli je slušné se nechat pozvat a nebo hrát tu hru, že za sebe chcete emancipovaně zaplatit.Můžete mi přispět, kdyby na mě zase zbyl celý účet prvního rande.


Doručení odměny
Listopad 2018
PŘEDKOUPIT ZA 99 Kč
Kupte si proseccovou infuzi

Prosecco je všelék, to je moudro Otce Fury. Zadarmo a nemáte zač! Když potřebujete začíst rozchod, nebo se posilnit po fakt nepovedeným rande, těžko najdete lepší pomůcku než Prosecco do žíly. Poštou vám tedy doputuje 1 kniha.


Doručení odměny
Květen 2019

Posledních 382 kusů

PŘEDKOUPIT ZA 269 Kč Částka včetně ceny doručení odměny
Dárkový voucher aneb potěš bližního svého

Jak už jsem psala, prosecco je všelék. Kdo by svým nejbližším nedopřál medicínu pod vánoční stromek. Kupte Prosecco do žíly jako dárkový poukaz, který pod stromečkem rozzáří nejeden úsměv. Knížka po vytištění dorazí rovnou obdarovanému.


Doručení odměny
Květen 2019

Posledních 96 kusů

PŘEDKOUPIT ZA 319 Kč Částka včetně ceny doručení odměny
Double Prosecco

U vína jde především o to s kým ho pijete. Někdy je třeba jedna láhev pro tebe a jedna pro kamarádku po rozchodu. A stejně tak je to s touhle knížkou. Jeden výtisk dostanete pro sebe a druhý pro kamarádku.


Doručení odměny
Květen 2019

Posledních 37 kusů

PŘEDKOUPIT ZA 419 Kč Částka včetně ceny doručení odměny
A little Prosecco party never killed nobody

Prosecco do žíly popisuje rande, na kterých byste asi nechtěli být, ale na křtu téhle knížky byste určitě být chtěli. Pokud se rozhodněte přispět, na křtu nemůžete chybět. Pít se bude prosecco a můžete mne inspirovat nějakým ze svých tragikomických příběhů z randíček. A třeba z toho bude druhý díl.


Doručení odměny
Květen 2019

Posledních 5 kusů

PŘEDKOUPIT ZA 5 000 Kč Částka včetně ceny doručení odměny