Jedna musí z kola ven

próza

image Osud hlavní hrdinky Elišky se podobá osudu mnoha současných žen. Je rozvedená a žije sama s dcerou, kvůli které nenavazuje dlouho žádný nový vztah. Když ale dcera dospěje, objevuje se v životě Elišky šance na nový začátek s Adamem, mužem, kterého si zamiluje. Vzdává se své práce, opouští rodné město a stěhuje za ním. Vše vypadá, že jejich vztah dospěje až k svatbě – tehdy se ale nečekaně vrací Adamovi domů jeho dcera i s dítětem. Eliška je pro ni nevítaný vetřelec a dělá vše pro to, aby ji z otcova života vymazala. Pro obě není pod jednou střechou místo. Která to bude?

Autor

Helena Kratochvílová

Helena Kratochvílová

Helena Kratochvílová je domestikovaná Budějačka, kde na základce učí češtinu a děják. Není to ale žádná úča. Kromě péče o mládež je i průvodkyně, koňačka a hlavně spisovatelka. Frustraci z práce s mládeží i vlastního rozvodu konstruktivně transformuje v literaturu. Před dvěma lety vydala svou první částečně autobiografickou knihu Vítejte v klubu. Její motto? „Každý problém se dá vyřešit. I manžel. Pánví po hlavě."

Kupte si tuto knihu
Jedna musí z kola ven

Autor: Helena Kratochvílová
Počet stran: 176
Formát: 130x200 mm
Vazba: brožovaná lepená
EAN: 9788090730618
ISBN: 978-80-907306-1-8

Cena je včetně poštovného


KOUPIT ZA 259 Kč
Ukázka z knihy
Příloha
Číst ukázku PDF, 66.9 kB