Efektivní řízení kvality

management

V jedné publikaci nabízím aktuální požadavky standardů řízení, ale i metody, které umožní organizacím či třeba studentům porozumět daným požadavkům a metodám v oblasti systémů řízení. V knize popisuji nejen metody samotné, ale i jejich možné a správné použití, což dokládám desítkami příkladů dobré praxe v oblasti systémů řízení.

Počet stran: 272
Formát: 165 x 235 mm
Vazba: brožovaná

V čem je kniha jedinečná?
V oblasti systémů řízení je na českém knižním trhu jedinou svého druhu. Dá vám do ruky mocný nástroj pro rozvoj dovedností, ať již v rámci studia, nebo v podnikové praxi, včetně aktuálních požadavků systémových norem.

Proč ji chci vydat?
Přes dvacet let se zabývám oblastí managementu a od roku 2004 jsem na volné noze jako lektor, poradce, konzultant a auditor systému řízení, pátým rokem jsem učitel a školitel na své alma mater, kde přednáším a vedu bakalářské a diplomové práce. Protože je pro mě práce koníčkem a zábavou, chci se o své zkušenosti podělit s ostatními. Na českém trhu je sice množství publikací o oblasti systémů řízení, většinou jde ale o kompilace kompilací a především teoretická sdělení, která lidem nepomohou. Proto jsme v roce 2017 s kolegou Šebestíkem vydali knihu „(NE)KVALITA aneb pravdivý příběh kvality“. Bohužel pouze v elektronické podobě, protože jako začínající autoři nemáme dlážděnou cestu. V první publikaci svého druhu popisujeme chyby v zavedených systémech. Příklady jsou z českých organizací, jež jsme ale nejmenovali. Lidé se nám po ní ozývali, abychom jim poskytli i správná řešení a souhrnné informace k systémům řízení. Proto jsem napsal samostatnou knihu „Efektivní řízení kvality“.

Proč mě podpořit?
Získáte unikátní příručku, která vám pomocí praxe ukáže, jak se poprat s aktuálním zněním požadavků systémových norem. Všechny metody, které v knize najdete, jsou plně funkční a vyzkoušené ve spoustě firem, a to od malých organizací v řádu několika pracovníků až po firmy, jež mají více než 3000 zaměstnanců. Vše ale závisí na způsobu použití. Samotné metody za neúspěchy nemohou. Protože jde do předprodeje jen omezený počet výtisků a já si cením vaší podpory, můžete být jedním ze čtenářů, kteří si ke knize mohou vybrat i některou z odměn.

Ukázka z knihy
Číst ukázku PDF, 59.81 kB
Stáhnout vše
Autor

Ludvík Filip

Ludvík Filip

Sice jsem již překročil padesátku, ale věřím, že se stále mohu učit a zlepšovat. Za život jsem pracoval s lopatou i jako generální ředitel malé firmy. Každá z prací mě obohatila a mohu se díky nim podívat na svět z mnoha stran. Přes dvacet let se zabývám oblastí managementu, od roku 2004 jsem lektor, poradce, konzultant a auditor systému řízení na volné noze. V roce 2014 jsem ukončil plné vysokoškolské vzdělání a od téhož roku jsem učitel a školitel na své alma mater. Moje práce je pro mě koníčkem a zábavou, proto se chci o své zkušenosti dělit s ostatními. V roce 2017 jsme proto s kolegou Šebestíkem vydali knihu (NE)KVALITA aneb pravdivý příběh kvality. Ta jako první publikace svého druhu popisuje chyby v zavedených systémech. Na základě odezvy čtenářů jsem se rozhodl napsat i samostatnou knihu Efektivní řízení kvality, která na ni navazuje. Před koncem roku 2018 jsem vydal i publikaci Průvodce úspěšného managera, která je volně ke stažení na mém webu www.nbqc.cz, kde najdete i články, názory a postřehy.

Vybráno 810 z 60 000 Kč

Zbývá 24 dní, 12 hodin a 34 minut

Přispěli 3 lidé


Datum vydání
1. 10. 2019
Chci koupit
Vyberte si odměnu za váš příspěvek
Ať může pomáhat (příspěvek na knihu)

Chci se s vámi podělit o nástroj, který nabízí správné použití popsaných metod a aktuální požadavky systémových norem. Proto budu rád za každou podporu, díky které se stane funkčním.


Doručení odměny
Březen 2019
PŘEDKOUPIT ZA 99 Kč
Efektivní řízení v efektivní formě (e-kniha)

Máte pořád co na práci a ke knize, natož papírové, se dostanete jen při cestě metrem nebo čekání na tramvaj? Elektronická podoba vám na zátěži nepřidá a ještě vás obohatí.


Doručení odměny
Září 2019
PŘEDKOUPIT ZA 220 Kč
Čas jsou peníze (výtisk knihy s 20% slevou)

Pořiďte si mezi prvními jedinou knihu svého druhu na českém trhu a získejte ji tak o dost levněji, než ti po vás.


Doručení odměny
Říjen 2019

Posledních 9 kusů

PŘEDKOUPIT ZA 240 Kč K ceně odměny se před platbou přičte 80 Kč za poštovné.
Řiďte efektivně (výtisk knihy)

Ať už jste student na vysoké, nebo střední škole, či pracujete, Efektivní řízení kvality pro vás může být velmi užitečným nástrojem pro rozvoj dovedností.


Doručení odměny
Říjen 2019

Posledních 70 kusů

PŘEDKOUPIT ZA 300 Kč K ceně odměny se před platbou přičte 80 Kč za poštovné.
Sběratelství na druhou (podepsaná kniha)

Chcete někomu věnovat Efektivní řízení kvality s podpisem autora, nebo spolu s knihami sbíráte i podpisy? V obou případech je tato možnost tím pravým.


Doručení odměny
Říjen 2019

Posledních 39 kusů

PŘEDKOUPIT ZA 350 Kč K ceně odměny se před platbou přičte 80 Kč za poštovné.
Malý partner, taky partner (5 podepsaných knih + poděkování v knize)

Chcete mít Efektivní řízení kvality v podnikové knihovně, nebo ji věnovat vašim zaměstnancům? Zde máte jistotu, že se k vám s podpisem autora dostane hned 5 výtisků.


Doručení odměny
Říjen 2019

Posledních 10 kusů

PŘEDKOUPIT ZA 2 000 Kč K ceně odměny se před platbou přičte 80 Kč za poštovné.
Prostor pro vás (5 podepsaných knih + poděkování v knize + uvedení loga na ½ strany)

Kromě názvu vaší firmy v seznamu přispěvatelů vám chci dát prostor k prezentaci vaší organizace pomocí banneru o rozměrech 130 x 96 mm v černobílém provedení.


Doručení odměny
Říjen 2019

Posledních 5 kusů

PŘEDKOUPIT ZA 5 000 Kč K ceně odměny se před platbou přičte 80 Kč za poštovné.
Buďte v tom se mnou (10 podepsaných knih + poděkování v knize + logo na celou stranu)

V knize vám jmenovitě poděkuji a uvedu organizaci. Protože mi ale pomůžete nemalou částkou, nechám logu vaší organizace celou stranu, tedy 130 x 195 mm v černobílém provedení. Podepsaných knih vám pošlu hned deset.


Doručení odměny
Říjen 2019

Poslední 2 kusy

PŘEDKOUPIT ZA 10 000 Kč K ceně odměny se před platbou přičte 80 Kč za poštovné.
Řeknu vám to na školení (10 podepsaných knih + poděkování v knize + logo na celou stranu + poukaz na školení)

Deset knih je jedna věc, slyšet vše naživo je ale věc jiná. Kromě uvedení firmy v seznamu přispěvatelů a celostránkového prostoru pro vaše logo získáte i poukaz na školení od autora knihy. Po dohodě na tématu a uhrazení 10 000 Kč + DPH získáte možnost proškolit až 12 zaměstnanců přímo u vás ve firmě.


Doručení odměny
Říjen 2019

Poslední 2 kusy

PŘEDKOUPIT ZA 15 000 Kč K ceně odměny se před platbou přičte 80 Kč za poštovné.