Jak jsme jeli 5000 km na kafe

cestování

Příběh dvou motorkářů, kteří v letošním roce cestovali po Evropě. Projeli Balkán včetně Rumunska a Ukrajiny. Navštívili celkem 10 států a ujeli rovných 5000 km. V příběhu je popsán každý jednotlivý den, nechybí fotografie, informace o navštívených místech ani osobní postřehy či pocity, které prožívali během cesty.

Počet stran: 128
Formát: 145 x 205 mm
Vazba: brožovaná
Tisk: plnobarevný

Autor

Ladislav Aladar Cásek

Ladislav Aladar Cásek

Jmenuji se Ladislav Cásek, ale více jsem známý pod přezdívkou Aladar, proto ji většinou přikládám jako své druhé jméno. Jsem ženatý, se ženou máme dvě děti. Zaměřuji se na cestopisy, ve kterých popisuji reálné zážitky z cest, nazývám je expedicemi. Snažím se psát tak, abych se vyvaroval motorkářskému slangu či odborným výrazům, a četba se tak stala čtivou pro širokou škálu čtenářů jakéhokoliv věku. Mám pocit, že v dnešní době chce každý cestovat a motorkářů je čím dál víc. Ti prahnou po informacích, protože chtějí, aby jejich cesta měla smysl a cíl. Každý cestovatel se pídí po dobrodružství, a to se díky cestování stává pro každého dostupným a reálným. Sám vím, jak těžce se shání kvalitní popis míst, kde se nachází něco, co stojí za to vidět. Kde jinde než v knize se dozvědět nejvíc? Internet je plný takových článků, ale četba z mobilu či počítače nikdy nemůže nahradit hmatatelnou podstatu písemného projevu. Já a mnoho mých přátel milujeme knihy, proto se chci pokusit o vydání své vlastní, která by pomohla lidem lačnícím po informacích a dobrodružství.

Vybráno 1 755 z 77 000 Kč

Zbývá 24 dní, 12 hodin a 34 minut

Přispělo 7 lidí


Datum vydání
1. 4. 2019
Chci koupit
Ukázka z knihy
Příloha
Číst ukázku PDF, 2.6 MB
Vyberte si odměnu za váš příspěvek
Podpořte cestopis

Touto drobnou odměnou podpoříte jak knihu, tak vlastně i další expedici.


Doručení odměny
Listopad 2018
PŘEDKOUPIT ZA 99 Kč
Čeká vás Expedice nejen na Balkán

Ať už potřebujete průvodce na silnicích či prašných cestách, nebo duševní exkurzi do zemí rakije a mistrálů, nenajdete nic lepšího než tuto knihu, která vás tam zavede.


Doručení odměny
Duben 2019

Posledních 147 kusů

PŘEDKOUPIT ZA 389 Kč Částka včetně ceny doručení odměny
Podepsaný Balkán

Kolem cestopisců a dobrodruhů často vznikají kulty. Ne, že bych to očekával i u tohoto počinu, ale stejně připravuji různá věnování. Nebojte, to vaše bude v latince.


Doručení odměny
Duben 2019

Posledních 43 kusů

PŘEDKOUPIT ZA 439 Kč Částka včetně ceny doručení odměny
Jízda ve dvou v jedné stopě

Kupte si tuto odměnu a dostanete rovnou dvě knihy. Pro sebe a parťáka? Pro rodiče? Pro Srba či Chorvata? Nechám na vás.


Doručení odměny
Duben 2019

Posledních 25 kusů

PŘEDKOUPIT ZA 629 Kč Částka včetně ceny doručení odměny
Partner

Staňte se partnerem mojí knihy! Ať už jste se do mě zamilovala na jihu, nebo vás prostě nadchla knížka, budu moc vděčný. A do knížky nechám vepsat vaše jméno.


Doručení odměny
Duben 2019

Posledních 5 kusů

PŘEDKOUPIT ZA 1 999 Kč Částka včetně ceny doručení odměny
Společná jízda

Chcete získat opravdu výjimečnou odměnu, díky které zažijete nezapomenutelné chvíle? Nejenže vám domů přijde kniha s vaším jménem v poděkování, ale zároveň se domluvíme na vhodném termínu a společně se projedeme krajinou na motorce. PS: Vhodné oblečení a přilbu musíte mít svou. Svezení je na vlastní nebezpečí.


Doručení odměny
Duben 2019

Poslední 2 kusy

PŘEDKOUPIT ZA 3 999 Kč Částka včetně ceny doručení odměny